Eterniti Artemis: První showroom je v Londýně

0

Eterniti motors je mladá značka, která se chce zaměřit na velmi bohaté zákazníky nejen ve Velké Británii, ale i na Blízkém výhodě a v Číně. Nabízet jim chce zatím svů jediný model, který se jmenuje Artemis. Jak je na první pohled patrné, jako dárce orgánů mu posloužilo Porsche Cayenne. Jde ale o velmi upravený vůz.

K pohonu slouží osmiválec s objemem 4,8 litru, který je schopný produkovat výkon až 600 koní. Eterniti Artemis by mělo díky tomu vystřelit z nuly na stovku za 4,5 sekundy, maximální udávaná rychlost má hodnotu 290 km/h.

I když jde ale o tuning, Eterniti dodalo spoustu vlastních panelů, takže se auto výrazně odlišuje. Navíc kabina je vybavena velmi luxusními materiály a Eterniti tak chce útočit na nejdražší značky, jako jsou Maserati nebo Bentley, které se také chystají do vod silných SUV.

I k tomu mu poslouží první showroom, který otevřelo v centru Londýna. Je v něm ateliér pro zákazníky, kteří si mohou vlastní vůz specifikovat na přání. Celkem má prodejna velikost 930 metrů čtverečních, což chtělo opravdu velkou investici. Zdá se tedy, že to značka Eterniti s prodeji myslí vážně a budeme o ní určitě slýchat čím dál tím více zajímavých zpráv.

Jen poznámka na závěr. Pokud se vám Eterniti Artemis líbí, není nic jednoduššího než sednout do privátního jetu, zaletět si do Londýna jedno si rovnou objednat. Cena startuje na částce 210 tisíc liber bez daně, tedy v přepočtu asi 6,3 milionu korun.