4×4 Automagazín: Říjnové vydání dorazilo do prodeje!

0

Na trh dorazilo nové číslo 4×4 Automagazínu, ve kterém opět najdete mnoho zajímavých testů, novinek, fotek, článků a tak dále. Září bylo dost bohaté na nové automobily a tomu také odpovídá bohatý obsah říjnového vydání.

Samozřejmě i my jsme nemohli chybět na autosalonu ve Frankfurtu, takže hned na začátku najdete souhrn všeho, co bylo z aut s pohonem všech kol v Německu k vidění. Věřte tomu, že nešlo pouze o Bentley Bentayga nebo Jaguar F-Pace, o kterých se mluvilo asi nejvíce. Aby toho nebylo málo, přidali jsme ještě na úvod představení zcela nové Tesly Model X.

Pokud vás zajímají horké novinky, můžete se těšit na svezení s BMW řady 7 nové generace, na nové Audi A4, Volkswagen Passat Alltrack nebo podrobnou prezentaci modernizovaného Mitsubishi Outlander. Ani v říjnu pak nechybí srovnávací test, který je tentokrát hodně zajímavý. Postavili jsme proti sobě Range Rover Sport SVR a BMW X5 M, což mimochodem znamená, že  jsme otestovali v jeden moment více než tisíc koní. V kratších testech se dočtete třeba o novém Multivanu, Mercedesu třídy S nebo Subaru Outback.

Prostě je z čeho vybírat, takže neváhejte a skočte si pro svoje vydání do obvyklých míst. My už připravujeme vydání listopadové.

[av_gallery ids=’19229′ style=’thumbnails’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’square’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’deactivate_avia_lazyload’]