4×4 Automagazín: Vychází listopadové vydání!

0

Měsíc utekl jako voda a na trh přichází další vydání 4×4, které je v tomto roce předposlední. Pokud byste rádi věděli, na co se těšit, můžeme prozradit, že toho je poměrně dost. Není to tak dávno, co na český trh dorazilo nové Subaru Levorg, které nás samozřejmě velmi zajímá, takže bylo už dopředu jasné, čemu dáme v listopadu největší prostor a co také najdete na titulce. A mimochodem, Levorg se opravdu povedl.

Zajímavá je ale také rubrika prvních svezení, protože jsme krátce po sobě vyzkoušeli nové Mitsubishi L200 i nový Nissan Navara. V rubrice srovnávacích testů jsme proti sobě postavili Mercedes-Benz GLE Coupé a BMW X6 coby zakladatele kategorie přerostlých SUV s karoserií tvářící se jako kupé. Příznivci luxusních automobilů určitě ocení test Bentley Continental GT Convertible a naopak zájemce o něco podstatně cenově dostupnějšího jistě potěší bazarový test Mercedesu třídy E.

Samozřejmě nechybí ani další testy a pravidelné rubriky typu Retra (tentokrát o Alfě Romeo 33), Tip Tripu, kde se dočtete o cestě se Škodou Yeti na Balkán, nebo magazínové části, ve které vám kromě jiného představíme systémy autonomního řízení.

Jednoduše řečeno, máte se na co těšit. Na krámech, nebo ve vašich schránkách, hledejte 4×4 AM s modrým Subaru Levorg na titulce už dnes, nejpozději zítra.