Škoda Kamiq nově ve verzi Monte Carlo

0

Škoda Kamiq Monte Carlo bude k dispozici se všemi motory této modelové řady. Na trh ho mladoboleslavská automobilka uvede ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019.

Slibovat si od něj více výkonu je marné. Kamiq Monte Carlo odkazující na pestrou sportovní historii automobilky Škoda nebude vůbec sportovní. Speciální edice sází zejména na vylepšení vzhledu (jak karoserie, tak interiéru) a přidává zajímavé výbavové prvky.

Jsou tu tedy nová kola, diodové světlomety a černě lakované doplňky (např. rámeček masky chladiče, černé kryty vnějších zpětných zrcátek, střešní nosič nebo zadní difusor). Černou barvu Škoda použila na prazích nebo nápisu Škoda na víku zavazadelníku.

V kabině se můžeme těšit na sportovní přední sedadla s integrovanými opěrkami hlavy ve speciálním designu nebo multifunkční sportovní volant potažený perforovanou kůží a obšitý červeným stehem. Červené prošití je použité také na hlavici řadicí páky nebo na madle ruční brzdy. Vše doplňuje ambientní osvětlení laděné (jak jinak než) v červeném tónu.