Jeep a Mopar: Připravily spolu pár pěkných konceptů

0

Když si projdete přiloženou fotografii, najdete v ní koncepty, které vznikly ve spolupráci Jeepu a Moparu. Některé z nich vypadají opravdu odvážně. Jedno je jasné – ani těžkého terénu se řada z nich určitě nezalekne. A to i přesto, že jsou postavené hlavně pro parádu.

Na fotografiích si můžete prohlédnout model Trailhawk II postavený na základu Jeepu Grand Cherokee EcoDiesel V6. Dostal obrovské 35 palcové pneumatiky namontované na 17 palcová kola. Navíc ho zdobí i detaily z verze SRT včetně masky chladiče a kapoty.

Pěkným modelem je i Wrangler Slim, který je postavený tak, aby co nejvíce snížil svou hmotnost. Také stojí na kolech velikosti 17 palců. Nárazníky a nasávací otvory pochází z edice 10th Anniversary Rubicon. Barevné provedení se jmenuje Red Lobster.

Nejsilnějším kouskem je ale bezesporu model Wrangler Mopar Recon, který pohání osmiválec HEMI s objemem 6,4 litru a výkonem 470 koní. Pneumatiky 39“ zajistí dobré vlastnosti mimo silnice. Konceptu ale nechybí ani moderní LED světla a kapota Rubicon.

V galerii jsou i další kousky. Určitě je na ně pěkný pohled. Je ale jasné, že do sériové výroby se nedostanou. Tedy pokud si je u Moparu přímo neobjednáte. Tahle společnost za určitý obnos peněz totiž s Jeepem dokáže dělat divy.