Land Rover Discovery: Dva pakety pro hranatou klasiku

0

Velký Land Rover Discovery je na trhu už pěkně dlouho a ještě nějakou dobu se prodávat ve stávající podobě bude. A tak musí automobilka udržovat veřejnost v pozornosti pomocí různých menších novinek. Třeba představením nových paketů, jak se to stalo teď. Zájemci si mohou své Disco pořídit ve verzích Landmark a Graphite.

Nic radikálního nečekejte, jde opravdu jen o design. Landmark znamená leskle černou masku chladiče, výdechy na předních blatnících, lesklé střešní ližiny nebo kůži Windsor v interiéru. Auto dostane dvacetipalcová litá kola a hlavně může mít barvu karoserie Zanzibar, což je nakonec to nejdůležitější z celé této edice. Bronzový odstín totiž na Discovery u jiných výbav a verzí nedostanete.

Graphite pak navazuje na Black Pack. Pokud si vzpomenete, Black Pack přidá černé detaily typu výdechů na blatnících, masky a černá jsou i kola. Provedení Graphite je stejné, akorát všechny tyto drobnosti mají šedou barvu. Standardem jsou devatenáctipalcové disky. Pokud máte zájem, budete potřebovat zhruba dva miliony na Landmark a 1,6 milionu korun na nejdostupnější Discovery Graphite.