Prosincové dvojčíslo 4×4 Automagazínu právě vychází! Těšte se na řadu testů, velký srovnávací test a speciál Subaru

0

Do prodeje právě přichází poslední vydání letošního roku. Oproti minulým ročníkům jsme trochu poupravili formát, takže nám teď vychází zimní dvojičíslo prosinec/leden s rozšířeným počtem stránek. Hlavním tématem, který najdete i na titulce, je velký srovnávací test, kdy jsme proti sobě postavili nový Superb Combi, Volkswagen Passat a Mazdu6. Vše samozřejmě ve verzích s pohonem 4×4. Jak to dopadlo? To se dočtete na stránkách nového vydání.

Došlo ale také na klasické testy. Nedlouho po uvedení na trh jsme vyzkoušeli Mercedes-Benz GLC, novou Hondu HR-V nebo letitý, nicméně pořád hodně dobrý Volkswagen Touareg. Na své si také přijdou fanoušci automobilky Subaru, protože v prosincovém čísle najdete i speciál zaměřený na kombíky z dílny této japonské automobilky.

Samozřejmostí jsou pak další magazínové články. Třeba o cestování s Mercedesem-Benz GLE, o bezpečnosti v současných automobilech nebo o výletu se Škodou Octavia Scout do lyžařského střediska Val Thorens. Materiálů jsme opět připravili velmi mnoho a upřímně doufáme, že se vám budou líbit.