Na Hyundai KONA Hybrid si připravte nejméně půl milionu korun

0

Nový model KONA Hybrid startuje na 559 990 Kč ve výbavě Style, přičemž v nejvyšší výbavě PREMIUM za něj zaplatíte 649 990 Kč.

Hybridní verze je vybavena zážehovým čtyřválcem Kappa GDI 1,6 litru s přímým vstřikováním, který poskytuje nejvyšší výkon 77 kW (105 k) a maximální točivý moment 147 Nm. Elektromotor s permanentním magnetem dosahuje nejvyššího výkonu 32 kW (43,5 k). Řidiči si mohou užívat výjimečné úrovně jízdní dynamiky, ke které přispívají vynikající provozní vlastnosti a pohotové řazení 6stupňové dvouspojkové převodovky.

Součástí hybridního pohonu je sada lithium-polymerových akumulátorů s kapacitou 1,56 kWh, která se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi při nabíjení i vybíjení. Vysokonapěťové akumulátory poskytují optimalizovaný výkon a umožňují rychlou rekuperaci kinetické energie. Zcela nový model KONA Hybrid nabízí celkový nejvyšší výkon hybridní soustavy 103,6 kW (141 k) a točivý moment až 265 Nm pro dynamické zážitky z jízdy.

Nový model KONA Hybrid je vybaven systémem Blue Link® pro síťové propojení vozidla. Telematický systém umožňuje řidičům na dálku zamykat a odemykat vozidlo prostřednictvím aplikace pro chytré telefony.

Velký displej nabízí také specifické informace o hybridním systému v názorných grafických zobrazeních. Nabídku v oblasti konektivity završuje na přání dodávaný průhledový displej, který promítá důležité provozní informace přímo do zorného pole řidiče. To umožňuje ještě rychlejší zpracování informací, aniž by řidič musel odvracet pozornost od řízení.

Ke všem novým vozům Hyundai navíc zdarma poskytuje celou řadu benefitů. Jedná se např. o pětiletou komplexní záruku bez omezení počtu km, pětileté asistenční služby, sadu zimních kol, tankovací kartu, která majitele v České republice opravňuje k získání slevy 0,40 Kč za každý natankovaný litr paliva bez omezení km a mnoho dalších benefitů.